Kamil Lhoták

62894. Reklamní jablko

popis: Litografie, 20x27 cm. Limitovaná edice 159/180. Signováno vpravo dole tužkou Kamil Lhoták. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

dražba ukončena: 11.08.2021 22:06:30

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 12 000 Kč