Kamil Lhoták

69429. Půltucet pistolí

popis: Litografie, 18x14 cm. Signováno vpravo dole tužkou Kamil Lhoták. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

zbývá: 8 dnů, 6 hodin

konec dražby: 08.12.2021 20:29:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč limit (25.11.2021 13:42:19) 8826