Kamil Lhoták - Půltucet pistolí

Litografie, 18x14 cm. Signováno vpravo dole tužkou Kamil Lhoták. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

47242. Půltucet pistolí
Dražba ukončena:29.07.2020 20:27:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč