Kamil Lhoták - Opuštěný stan

Litografie, 9x11 cm. 18/50. Signováno vpravo dole Kamil Lhoták 73. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

28462. Opuštěný stan
Dražba ukončena:14.03.2019 18:59:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:9 500 Kč