Kamil Lhoták - Námořní loď

Litografie, 15x8 cm. Signováno vpravo dole tužkou Kamil Lhoták. Volný list.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

68377. Námořní loď
Dražba ukončena:11.11.2021 23:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč