Kamil Lhoták - Námořní loď

Litografie, 15x9 cm. Signováno vpravo dole tužkou Kamil Lhoták. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

59928. Námořní loď
Dražba ukončena:26.05.2021 22:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč