Kamil Lhoták - Námořní loď

Litografie, 16x9 cm, signováno vpravo dole tužkou Kamil Lhoták. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

52767. Námořní loď
Dražba ukončena:25.11.2020 20:16:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč