Kamil Lhoták - Námořní loď

Barevná litografie, 18x11 cm. Signováno vpravo dole tužkou Kamil Lhoták. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

48712. Námořní loď
Dražba ukončena:27.08.2020 21:11:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč