Kamil Lhoták - Námořní loď

Litografie, 15x9 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Kamil Lhoták. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

47293. Námořní loď
Dražba ukončena:29.07.2020 22:09:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč