Kamil Lhoták - Muž v klobouku

Litografie, 14x9 cm. Signováno vpravo dole tužkou K. Lhoták. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

89412. Muž v klobouku
Dražba ukončena:05.02.2023 20:52:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč