Kamil Lhoták - Muž na bicyklu

Kresba, 12x12 cm. Signováno vpravo dole K. Lhoták. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

44417. Muž na bicyklu
Dražba ukončena:13.05.2020 20:14:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč