Kamil Lhoták - Motocykl

Litografie, 8x8 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Kamil Lhoták. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

47414. Motocykl
Dražba ukončena:30.07.2020 19:41:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč