Kamil Lhoták

60942. Miss Jane - Pařížské nároží

popis: Litografie, 19x14 cm. Signováno vpravo dole tužkou Kamil Lhoták. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

dražba ukončena: 01.07.2021 19:59:23

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 01.07.2021 19:54:23 4847
500 Kč 26.06.2021 17:50:23 1252