Kamil Lhoták - Miss Jane - Pařížské nároží

Litografie, 19x14 cm. Signováno vpravo dole tužkou Kamil Lhoták. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

60942. Miss Jane - Pařížské nároží
Dražba ukončena:01.07.2021 19:59:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 01.07.2021 19:54:23 4847
500 Kč 26.06.2021 17:50:23 1252