Kamil Lhoták - Malý červený stan

Litografie, 17x12 cm. Signováno dole uprostřed Kamil Lhoták 73. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

40973. Malý červený stan
Dražba ukončena:26.02.2020 22:42:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:11 000 Kč