Kamil Lhoták - Letadlo, vzducholoď a červený balón 1912

Litografie, 30x23 cm. Signováno vpravo dole Kamil Lhoták 82. 83/200. Volný list.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

24640. Letadlo, vzducholoď a červený balón 1912
Dražba ukončena:15.11.2018 21:28:17
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:11 000 Kč