Kamil Lhoták - Let balónem

Litografie, 15x9 cm. Signováno vpravo dole Kamil Lhoták. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

31735. Let balónem
Dražba ukončena:15.05.2019 21:20:46
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč