Kamil Lhoták - Le gentleman

Litografie, 11x14 cm. Signováno vpravo dole Kamil Lhoták. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

21535. Le gentleman
Dražba ukončena:28.06.2018 21:05:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 500 Kč