Kamil Lhoták - Láhev Grand Prix v krajině

Barevná litografie 1972, 26x21 cm. Signováno tužkou vpravo dole Kamil Lhoták 72 a vlevo dole tužkou "autorský tisk". Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

17521. Láhev Grand Prix v krajině
Dražba ukončena:29.03.2018 20:44:47
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 500 Kč