Kamil Lhoták - Láhev 1982

Litografie, 27x22 cm. Signováno vpravo dole Kamil Lhoták 82, pravděpodobně ne rukou autora. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

44359. Láhev 1982
Dražba ukončena:13.05.2020 19:02:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 000 Kč