Kamil Lhoták - Křeslo na nábřeží

Litografie, 15x9 cm. Signováno vpravo dole tužkou Kamil Lhoták. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

70891. Křeslo na nábřeží
Dražba ukončena:13.01.2022 23:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč