Kamil Lhoták - Křeslo na nábřeží

Litografie, 15x9 cm. Signováno vpravo dole Kamil Lhoták. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

28458. Křeslo na nábřeží
Dražba ukončena:14.03.2019 18:55:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 500 Kč