Kamil Lhoták - Kostky jsou vrženy

Barevná litografie, 17x13 cm. Signováno vpravo dole Kamil Lhoták. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

Nejdelší strana: 33 cm

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

112341. Kostky jsou vrženy
Dražba ukončena:03.03.2024 20:13:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč