Kamil Lhoták - Koráb na moři

Litografie, 10x15 cm. Signováno vlevo dole Kamil Lhoták 80. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

70336. Koráb na moři
Dražba ukončena:12.12.2021 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč