Kamil Lhoták - Konvolut 2 grafických listů

Serigrafie a litografie, 15x13 cm a 19x9 cm. 1x signováno tužkou Kamil Lhoták 73, 1x monogramováno tužkou K.L. Volné listy.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

66586. Konvolut 2 grafických listů
Dražba ukončena:13.10.2021 22:15:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč