Kamil Lhoták - Kavárna ve Stromovce

Litografie, 19x10 cm. Signováno dole uprostřed Kamil Lhoták 73. Rám, pasparta, sklo.

Pozn: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

41600. Kavárna ve Stromovce
Dražba ukončena:11.03.2020 21:28:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 900 Kč