Kamil Lhoták - Kámen vzpomínek

Litografie, 50x65 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát pravosti díla galerie Dio Art.

Nejdelší strana: 92 cm

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

115672. Kámen vzpomínek
Zbývá:12 dnů, 17 hodin
Konec dražby:30.05.2024 20:25:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 700 Kč