Kamil Lhoták - Kabina vzducholodě

Litografie, 15x8 cm. Signováno vpravo dole tužkou Kamil Lhoták. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

52502. Kabina vzducholodě
Dražba ukončena:12.11.2020 20:47:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč