Kamil Lhoták - Kabina vzducholodě

Litografie, 15x8 cm. Signováno vpravo dole Kamil Lhoták. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

20565. Kabina vzducholodě
Dražba ukončena:31.05.2018 20:51:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč