Kamil Lhoták - Kabina vzducholodě

Litografie, 15x8 cm. Signováno tužkou vpravo dole Kamil Lhoták. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

Nejdelší strana: 34 cm

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

108103. Kabina vzducholodě
Dražba ukončena:27.12.2023 22:23:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč