Kamil Lhoták - Jízdní kola

Litografie, 17x23 cm. Signováno vpravo dole v tisku Kamil Lhoták 79. Rám, pasparta, sklo.

doporučujeme
Kamil Lhoták
89322. Jízdní kola
Zbývá:2 dnů, 21 hodin
Konec dražby:29.01.2023 20:18:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč