Kamil Lhoták - Jehlan a koule

Litografie kolorovaná akvarelem, 8x12 cm. Signováno vpravo dole tužkou Kamil Lhoták 75. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

47444. Jehlan a koule
Dražba ukončena:30.07.2020 19:58:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč