Kamil Lhoták - Hudební salón

Litografie, 14x10 cm. Signováno vpravo dole tužkou Kamil Lhoták. Adjustováno na čtvrtce.

Pozn.: Přiložen katalog z výstavy v Topičově salónu v roce 1948. Dále přiložen pohled psaný Kamilem Lhotákem.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

59422. Hudební salón
Dražba ukončena:12.05.2021 21:07:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč