Kamil Lhoták - Hromada gulášových konzerv zřítila se na hlavu

Kresba, 19x19 cm. Nesignováno. Volný list.

Pozn.: Přiložena kniha Dýmka strýce Bonifáce, kde je kresba reprodukována. Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

55234. Hromada gulášových konzerv zřítila se na hlavu
Dražba ukončena:13.01.2021 21:18:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč