Kamil Lhoták - Hra v kostky

Nejdelší strana: 33 cm

Litografie, 17x13 cm. Signováno vpravo dole tužkou Kamil Lhoták. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

75403. Hra v kostky
Dražba ukončena:14.04.2022 23:13:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč