Kamil Lhoták

69450. Hra v kostky

popis: Litografie, 18x14 cm, signováno vpravo dole tužkou Kamil Lhoták, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

zbývá: 8 dnů, 6 hodin

konec dražby: 08.12.2021 20:50:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen