Kamil Lhoták - Hra v kostky

Barevná litografie, 19x15 cm. Signováno vpravo dole tužkou Kamil Lhoták.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

35954. Hra v kostky
Dražba ukončena:16.10.2019 22:35:20
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:6 500 Kč