Kamil Lhoták - Hra v kostky

Litografie, 18x14 cm, signováno vpravo dole Kamil Lhoták, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

9902. Hra v kostky
Dražba ukončena:26.04.2017 19:59:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč