Kamil Lhoták - Freres Lissac

Litografie, 23x31 cm. Signováno vpravo dole Kamil Lhoták 48. olný list.

Pozn.: Papír poškozen.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

28392. Freres Lissac
Dražba ukončena:13.03.2019 22:20:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 500 Kč