Kamil Lhoták - Freres Lissac

Litografie, 23x30 cm. Signováno tužkou vpravo dole pravděpodobně ne rukou autora Kamil Lhoták. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 49 cm

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

85711. Freres Lissac
Dražba ukončena:16.11.2022 23:07:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč