Kamil Lhoták - Filmování

Litografie, 12x12 cm. Monogramováno vlevo dole v tisku KL 46. Signováno vpravo dole tužkou Kamil Lhoták. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

72335. Filmování
Zbývá:22 dnů, 2 hodin
Konec dražby:09.02.2022 20:31:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 15.01.2022 21:04:57 2880