Kamil Lhoták - Dva balóny před vzlétnutím

Litografie, 23x16 cm. Signováno tužkou vpravo dole Kamil Lhoták. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

Nejdelší strana: 38 cm

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

127273. Dva balóny před vzlétnutím
Zbývá:9 dnů, 10 hodin
Konec dražby:27.10.2024 20:53:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:600 Kč

600 Kč 18.10.2024 10:24:20 3932
500 Kč 17.10.2024 23:21:50 15609