Kamil Lhoták - Dva balóny před vzlétnutím

Litografie, 23x16 cm. Signováno tužkou vpravo dole Kamil Lhoták. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

Nejdelší strana: 38 cm

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

127273. Dva balóny před vzlétnutím
Dražba ukončena:27.10.2024 20:53:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč