Kamil Lhoták - Dívka v kloboučku

Litografie 136/200, 17x12 cm, signováno vpravo dole Kamil Lhoták 77, paspartováno, zaskleno.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

13012. Dívka v kloboučku
Dražba ukončena:11.10.2017 21:31:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč