Kamil Lhoták - Děti na lokomotivě (Pohádky o mašinkách)

Litografie, 14x16 cm. Signováno vpravo dole ne rukou autora. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 35 cm

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

153431. Děti na lokomotivě (Pohádky o mašinkách)
Zbývá:8 dnů, 17 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč