Kamil Lhoták - Červený terč

Litografie, 16x14 cm. Signováno vpravo dole Kamil Lhoták pravděpodobně ne rukou autora. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

23793. Červený terč
Dražba ukončena:01.11.2018 18:32:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 500 Kč