Kamil Lhoták - Balóny před vzlétnutím

Litografie, 24x16 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 47 cm

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

vydraženo top
111133. Balóny před vzlétnutím
Dražba ukončena:04.02.2024 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč