Kamil Lhoták

69438. Balony před vzlétnutím

popis: Litografie, 23x16 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

zbývá: 8 dnů, 8 hodin

konec dražby: 08.12.2021 20:38:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč