Kamil Lhoták - Balóny

Litografie, 23x16 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

61451. Balóny
Dražba ukončena:15.07.2021 20:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:17 000 Kč