Kamil Lhoták - Balony

Litografie z knihy Balon, křídla, vrtule, 23x16 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

43061. Balony
Dražba ukončena:16.04.2020 19:08:45
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 100 Kč