Kamil Lhoták - Balóny

Litografie, 24x16 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

89321. Balóny
Zbývá:2 dnů, 21 hodin
Konec dražby:29.01.2023 20:19:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:2 100 Kč