Kamil Lhoták - Balón nad letištěm

Zinkografie kolorovaná akvarelem, 14x9,5 cm, signováno vpravo dole Kamil Lhoták, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Signováno a kolorováno pravděpodobně ne rukou autora.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

59970. Balón nad letištěm
Dražba ukončena:27.05.2021 19:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč